Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Reddet Kabul Ediyorum

Ekibimiz

Alanlarında uzman, 11-16 yıllık profesyonel deneyime sahip, birbiriyle uyumlu çalışabilen, teknolojik gelişmelere açık bir ekip!

Uzman İnsanlarla Çalışma Ortamı

Globetech kadrosunda, her biri konusunda uzman olan 11-16 yıllık profesyonel deneyime sahip Bilgisayar Mühendisleri, Şehir ve Bölge Plancıları, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama uzmanları bulunmaktadır. Ekibimiz, analitik düşünce yapısına sahip, yeni teknolojilere ve gelişmelere kolay adapte olabilen, açık fikirli, araştırmacı, pratik ve sürdürülebilir çözümler sağlamayı amaçlayan, müşteri memnuniyetini önemseyen uzmanları bünyesinde barındırmaktadır.

En İyi Olmak için İhtiyacınız Olan Her Şey

Yazılım geliştirme ekibimiz, Java, Spring Framework, Phyton, Angular, Javascript, C/C++, . NET teknolojilerini kullanarak ağırlıklı olarak CBS tabanlı platform bağımsız uygulamalar geliştirmektedir.

Yaptığımız işin en iyisini yapmak için çaba sarfediyoruz. Dünyada gelişen teknolojiyi, yeni fikirleri takip ediyoruz. Adından söz ettiren ve kullanıcısına fayda sağlayan, sürdürülebilir projelere imza atıyoruz.

Tüm bunları yaparken ekibimizin sağlıklı ve rahat bir ortamda verimli çalışmasını sağlamanın görevimiz olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Ekip üyelerimizin uzmanlıklarını ilerletmelerine destek oluyoruz.

SORULARINIZ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

Sorularınız için uzman destek ekibimiz ile görüşün.