Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Reddet Kabul Ediyorum

Yasal Koşullar

Yasal Koşullar

Globetech web sitesini ziyaret eden kullanıcıların aşağıda belirtilen kullanım şartlarını kabul ettikleri varsayılmaktadır. Bu nedenle ilgili koşulları dikkatle okumanız önerilmektedir. Farklı kullanım amaçlarına sahip ziyaretçilerin web sitesine giriş yapmamaları gerekmektedir.

Bu web sitesinde yer alan içerikler, firmanın geliştirdiği ürünlere ilişkin bilgiler ve görsel öğeler ile ilgili her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı Globetech Coğrafi Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi’ne aittir. Söz konusu bilgi ve belgeler firmanın izni olmadan dağıtılamaz, değiştirilemez ve ticari bir amaçla kullanılamaz. Web sitesi içerisinden alınan bilgiler sadece kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Globetech web sitesi ziyaretçilerinin sitenin ve servislerin güvenliğini ihlal etmeleri veya ihlale teşebbüs etmeleri yasaktır. Bu tür bir durumda cezai ve hukuki sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Globetech e-posta adreslerine ticari reklam ve/veya “spam” e-posta gönderilmesi yasaktır.

Globetech web sitesi üzerinden çözüm ortakları ve referans kurumların kendi web sitelerine yönlendirmeler yapılabilmektedir. Kullanıcıların yönlendirildiği web sitelerini ziyaret etmeleri durumunda ilgili web sitelerinin kullanım şartlarından ve politikalarından Globetech sorumlu tutulamaz.

Globetech, web sitesi içeriğindeki olası eksik veya hatalar ihtiva eden bilgilerin kullanımından dolayı oluşabilecek kayıplardan sorumlu tutulamaz.

Globetech, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin web sitesi içerisindeki içerikler, görsel öğeler ve yönlendirmeler ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Globetech, web sitesinin kullanımından dolayı ziyaretçilerin donanımlarında oluşabilecek arızalardan ve zararlardan sorumlu tutulamaz.

SORULARINIZ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

Sorularınız için uzman destek ekibimiz ile görüşün.