Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Reddet Kabul Ediyorum

Hakkımızda

Türkiye'nin önde gelen kurumları için CBS tabanlı Karar Destek çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal çözümlerimizin profesyonel, sürdürülebilir ve yönetilebilir olmasını ön planda tutuyoruz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz, Globetech olarak disiplinler arası çalışmaya, teknolojiyi en etkin biçimde kullanmaya, araştırma ve geliştirmeye olan inanç ve yatkınlığımız ile sorumluluğunu üstlendiğimiz projeleri hedeflenen seviyeden birkaç adım daha ileriye taşımak ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mekansal verinin günümüz iş zekası teknolojileri ile kullanılabilmesini sağlayacak yerli ve milli ürünler geliştirme hedefinde ilerlemektir.

Hakkımızda

Globetech, faaliyet alanlarında 16 yıllık tecrübeye sahip olan uzman bir ekibin vizyonundaki hedefleri gerçekleştirebilmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Firmamız çalışmalarına Hacettepe Teknokent bünyesinde devam etmektedir.

Globetech olarak, Türkiye’nin önemli kurumları için Mekansal Tabanlı Karar Destek Sistemleri, Yönetim Bilgi Sistemleri, Proje Yönetimi konularındaki uygulama geliştirme çalışmalarımızın yanı sıra danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanlarında da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirmekte olduğumuz ağırlıklı olarak Coğrafi Bilgi Sistemleri tabanlı projelerimizde analitik yeteneklere sahip altyapılar üzerinde veri ve bilginin en doğru yöntemlerle işlenmesi ve sonuç ürünlerin en pratik şekilde kullanıcılara sunulması prensibiyle hareket etmekteyiz.

Gerek ekibimizin eğitim geçmişi ve bugüne kadar edindiği profesyonel tecrübe, gerek ulusal ve uluslararası uygulamaların takip ve değerlendirilmesine olan yatkınlığı, gerekse müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz analiz edebilme ve birlikte çalışabilme yetenekleri ve anlayışı ile faaliyet alanlarımızda fark yaratma amacını taşımaktayız.

Bizi Global Müşteriler için En İyi Seçim Yapan Nedir?

Günümüzde hemen her alanda kullanılmakta olan Coğrafi Bilgi Sistemleri tabanlı, açık kaynaklı teknolojilerin kullanıldığı, platform bağımsız olan, yeniliklere ve geliştirilmeye açık, yerli ve milli çözümler sunmaktayız. Pek çok kurum ve kuruluşun ihtiyaç duyacağı mekansal tabanlı Tehlike ve Risk Analiz Sistemlerini, Karar Destek Sistemlerini ilgili sektöre uyarlayarak geliştirmekteyiz.

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Mekansal Karar Destek Sistemleri

Mekansal Tabanlı Tehlike ve Risk Analizleri

Uygun Yer Seçimi/Güzergah Analizleri

Kurumsal Süreç Yönetimi

Açık Kaynaklı Teknolojiler

Platform Bağımsız Çözümler

Yerli ve Milli

Ar-Ge Faaliyetleri

Globetech Proje Yönetim Yaklaşımı

Üstlendiğimiz projelerde yazılım geliştirme sürecimizi etkin bir şekilde yönetmek amacıyla CMMI standartlarına göre iş takibi, entegre proje doküman yönetimi, kaynak kod ve versiyon yönetimi ile proje zaman planı yönetimi gerçekleştirmekteyiz.

CMMI Proje
Yönetimi

Entegre
İş Takibi

Entegre Proje Doküman Yönetimi

Kaynak Kod - Versiyon Yönetimi

Proje Zaman Planı Yönetimi

SORULARINIZ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

Sorularınız için uzman destek ekibimiz ile görüşün.